HISTORIA

Przedszkole w Góralicach istnieje od początku lat 50-tych. Natomiast w nowym budynku od 1990 roku. Pierwszą nauczycielką była
Pani Alicja Saja
, a od roku 1980 Pani Teresa Romaniuk, która do tej pory pełni tę funkcję. Od roku szkolnego 2001/2002 Przedszkole w Góralicach jest oddziałem Przedszkola Miejskiego w Trzcińsku-Zdroju, którego dyrektorem jest Pani Anna Rydzewska.

W początkowych latach istnienia przedszkola uczęszczały dzieci z Góralic, Cieplikowa i Czystej. Potem dołączyły dzieci z Dobropola i Tchórzna. Jeszcze później także z Rowu. Natomiast gdy przedszkole zostało oddziałem trzcińskiego przedszkola zostały tylko dzieci z Góralic.

*ZAPRASZAM*

do obejrzenia Kroniki przedszkola od roku szkolnego 2000/2001. Opisane zostały tu wydarzenia z życia przedszkola i zostały umieszczone zdjęcia dzieci z danych lat.

MIŁEGO SURFOWANIA
:)