Pożegnanie dzieci
z Rowu i z Góralic

21 czerwca Rada Rodziców zorganizowała dzieciom pożegnalny piknik połączony z zawodami sportowymi, które przygotowali i przeprowadzili nauczyciele. Pożegnalny - ponieważ od nowego roku szkolnego dzieci z Rowu przechodzą do szkoły w Myśliborzu, a dzieci z Góralic, Czystej, Cieplikowa, Dobropola i Tchórzna do Stołecznej. W Góralicach będzie gimnazjum.

Wesoło było na pikniku, dzieci starsze grały w piłkę nożną, a młodsze mogły wykazać się w : skokach w worku, biegach, rzutach piłką, butem i innych atrakcjach.

Oprócz rozgrywek sportowych, jak to na pikniku, nie zabrakło przekąsek. Była grochówka, zapiekanki i napoje. Wszyscy byli zadowoleni, szkoda tylko, że nie będziemy razem chodzić do pierwszej klasy.

P O W R Ó T